Klasyfikacja Roczna Podlaska Liga Strzelecka 2018

Rozdanie nagród w klasyfikacji rocznej odbędzie się 9 lutego 2019 na zawodach Podlaskiej Ligi Strzeleckiej runda II

Klasyfikacja konkurencja Psp 20d

L.p.Nazwisko i imięKlubSTYLUTMARKWIMAJCZELIPWRZPAŹLISGRUWynik Średni
1TROC MariuszKORMORAN Olsztyn186190187189189193186187195191,75
2GODLEWSKI KarolGROT Białystok189184189171188187,50
3GROCHOWSKA-WOJTULEWICZ BarbaraSZWADRON Białystok184184184188178185,00
4GROCHOWSKI StanisławSZWADRON Białystok183185184176185186180180185,00
5BOHDANOWICZ PiotrGROT Białystok184182179184176173182,25
6TROC GrzegorzKORMORAN Olsztyn179180178178174183176176170181180,75
7GINSZT RomualdGROT Białystok187179175181180,50
8KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok163167173172152168,75
9PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok167168152169143165167,25
10CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok165160145148166168161162155165,25
11KRAWCZUK PiotrSZWADRON Białystok164175156160163,75
12WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok153148156160164162169159148163,75
13WOROSZYŁ MariuszSZWADRON Białystok156164164165157157162155152163,75
14SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok170169156151156141162,75
15BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok167177ze152153162,25
16ANTYCHOWICZ JarosławK-15 Halickie160159167159161,25
17BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok156137165170157,00
18MĘŻYNSKI RafałSZWADRON Białystok158164149155156,50
19SOKOLIK SebastianGROT Białystok142148160167154,25
20WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok108139136130143118159147161152,50
21KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok144149161136133144138149,50
22SYLWANOWICZ AdrianSZWADRON Białystok153153141142147,25
23GINSZT Eliasz—-116169159136145,00
24SYLWANOWICZ WłodzimierzSZWADRON Białystok148141137128138,50
25KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok14811910210490136141136,00
26SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok149131119125130133,75
27KIEREJCZYK MieczysławGROT Białystok124137123104122,00
28BOŁTRUCZUK ZbigniewSZWADRON Białystok11383115132125121,25
29SADOWSKI AdamSZWADRON Białystok838892155119113,50
30MURASZKOWSKI MirosławSZWADRON Białystok11396134108112,75
31CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok1431239673108,75
32CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok102781218897,25
33ADAMCZYK WiesławWKW162nielicz.
34ANGIELCZYK DamianAMATOR Wrocław61nielicz.
35ANIŚKO BogusławIPN Białystok55nielicz.
36ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok37nielicz.
37BANKIEWICZ ArkadiuszGROT Białystok131nielicz.
38BARANOWSKI RafałSAGITTARIUS Piątnica95nielicz.
39BARTCZAK MajaKALIBER Białystok121nielicz.
40BĄBCZYŃSKI KamilLEGION WSCHODNI T. Kościelna124nielicz.
41BĄBCZYŃSKI SebastianLEGION WSCHODNI T. Kościelna51nielicz.
42BERNEKIER JanuszGROT Białystok99nielicz.
43BIELAWIEC ZbigniewLEGION WSCHODNI T. Kościelna81nielicz.
44BOHDANOWICZ PiotrGROT Białystok182nielicz.
45BOKŁAHO PiotrK-15 Halickie46nielicz.
46BOŁRUCZUK ZbigniewSZWADRON Białystok103nielicz.
47BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie899175nielicz.
48BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie11784119nielicz.
49BORODA KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica89nielicz.
50BOROWSKI-BESZTA TomaszGROT Białystok173172160nielicz.
51BORYS Paweł72nielicz.
52BORYSIUK WojciechK-15 Halickie111nielicz.
53BUNIAK MartaKALIBER Białystok122nielicz.
54BURZYŃSKI MaciejCOMBAT SHOOTING Knyszyn147nielicz.
55CHARKIEWICZ KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica75nielicz.
56CHMIELEWSKI PatrykK-15 Halickie103nielicz.
57CIELOSZCZYK RobertGROT Białystok142nielicz.
58CIEMNICKI PiotrGROT Białystok170172160nielicz.
59CIERESZKO MarcinKALIBER Białystok158nielicz.
60CZARNOCKI JerzyKŻR SAJGA Białystok132nielicz.
61DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok98141nielicz.
62DOBRYNIEWSKI JacekSAGITTARIUS Piątnica160nielicz.
63FIEDORUK AdrianCLUB 308 Białystok109nielicz.
64GIENIUSZ ŁukaszSZWADRON Białystok32nielicz.
65GIEREJ PiotrGROT Białystok145nielicz.
66GIRO KrzysztofK-15 Halickie140143119nielicz.
67GODLEWSKI KarolGROT Białystoknielicz.
68GÓRZĘDA MarekSZWADRON Białystok163170nielicz.
69GROCHOWSKI TomaszSZWADRON Białystok161nielicz.
70GUZOWSKI PiotrSZWADRON Białystok5465nielicz.
71JAKUBÓW PiotrSAGITTARIUS Piątnica24nielicz.
72JANIUCIK JoannaK-15 Halickie44nielicz.
73JANUCIK TomaszK-15 Halickie44nielicz.
74JASTRZĄB ZbigniewCLUB 308 Białystok89nielicz.
75JUCHIMPOWICZ TomaszKALIBER Białystok135nielicz.
76JURKUN PawełSZWADRON Białystok83nielicz.
77KACZMAREK StanisławKALIBER Białystok111nielicz.
78KARPIUK PawełGROT Białystok114nielicz.
79KIERCEL PiotrGROT Białystok143167123nielicz.
80KIREJCZYK MirosławSZWADRON Białystok129nielicz.
81KOCHAN KatarzynaGROT Białystok160nielicz.
82KOŁODZIEJSKA AnetaGROT Białystok155138nielicz.
83KOMAR ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica139nielicz.
84KOSSAKOWSKI RadosławGROT Białystok108nielicz.
85KULESZA AntoniSZWADRON Białystok108120nielicz.
86KULIKOWSKI AdamSZWADRON Białystok61113nielicz.
87KULION PiotrSZWADRON Białystok64nielicz.
88LIEDKIE MarzenaSZWADRON Białystok133122nielicz.
89LOTSMANOV VitalyGROT Białystok6062nielicz.
90LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok102162159nielicz.
91ŁAZEWSKI TomaszGROT Białystok178nielicz.
92MARCŃCZYK TomaszGROT Białystok159171nielicz.
93MARKOWSKI ŁukaszKŻR SAJGA Białystok116nielicz.
94MASŁOWSKI AdamKALIBER Białystok106nielicz.
95MATUSZELAŃSKA TatianaSZWADRON Białystok150148nielicz.
96MICHNICZ DariuszIPN Białystok98nielicz.
97MIELECH MateuszLEGION WSCHODNI T.Kościelna58nielicz.
98MIERZWIŃSKI SylwesterK-15 Halickie8299nielicz.
99MINTA MarcinK-15 Halickie133120nielicz.
100MISIEWICZ AdamKRECHOWIAK Augustów155149nielicz.
101NIEMYJSKI MariuszGROT Białystok108nielicz.
102NIKITIUK JanGROT Białystok13998nielicz.
103NITKIEWICZ JacekSAGITTARIUS Piątnica162nielicz.
104NOWISKI DanielK-15 Halickie103nielicz.
105OKSZTEL PiotrGROT Białystok172161nielicz.
106OLSZEWSKI GrzegorzSAGITTARIUS Piątnica97nielicz.
107OPĘCHOWSKI KrzysztofOBROŃCA Troszyn177nielicz.
108ORZEL Adam9mm Białystok165nielicz.
109OSTASZEWSKI MarekSZWADRON Białystok177nielicz.
110OSTROWSKI BartoszSZWADRON Białystok125nielicz.
111OŚWIECIŃSKI PiotrSZWADRON Białystok77nielicz.
112PASEK DariuszIPN Białystok163nielicz.
113PASZKOWSKI DariuszSAGITTARIUS Piątnica79nielicz.
114PAWEŁKO ŁukaszK-15 Halickie100nielicz.
115PIESZKO RafałSZWADRON Białystok100nielicz.
116POCZOBUT JanuszGROT Białystok136nielicz.
117POLKOWSKI WojciechSZWADRON Białystok121nielicz.
118POPŁAWSKI StanisławGROT Białystok140nielicz.
119PÓŁTORAK PawełLEGION WSCHODNI T. Kościelna150nielicz.
120PRAGA TomaszKALIBER Białystok153nielicz.
121PROLEJKO TadeuszSZWADRON Białystok78116nielicz.
122PUSZKO RadosławKORMORAN Olsztyn164nielicz.
123RADZISZEWSKI MirosławSZWADRON Białystok101114111nielicz.
124RZYMSKI GrzegorzSZWADRON Białystok177160177nielicz.
125SAROSIEK MichałGROT Białystok150nielicz.
126SIELACHOWSKI KamilSZWADRON Białystok10499nielicz.
127SIEMIENIUK AleksanderIPN Białystok101nielicz.
128SIEŃKO GrzegorzK-15 Halickie116nielicz.
129SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok134nielicz.
130SKOBODZIŃSKI MariuszSZWADRON Białystok134108nielicz.
131SMOLACZYK RobertSZWADRON Białystok101nielicz.
132SOLNICZEK GrzegorzKŻR SAJGA Białystok149nielicz.
133SÓJKA MariuszSZWADRON Białystok93nielicz.
134SZAWLUK AnnaSZWADRON Białystok957884nielicz.
135SZPAKOWICZ WIESŁAWGROT Białystok153142136nielicz.
136SZUMIŃSKA AgnieszkaCLUB 308 Białystok38nielicz.
137SZYMAŃSKI ŁukaszK-15 Halickie4795nielicz.
138ŚNIECIŃSKI PawełSZWADRON Białystok169148nielicz.
139ŚREDZIŃSKI GrzegorzK-15 Halickie99129106nielicz.
140TICHONIUK RafałK-15 Halickie545972nielicz.
141UDOJ Mirosław120nielicz.
142WALENDZIUK WojciechGROT Białystok131nielicz.
143WALENDZIUK KatarzynaSZWADRON Białystok598753nielicz.
144WALENDZIUK WojciechGROT Białystok147162nielicz.
145WASZCZUK BartoszSZWADRON Białystok38nielicz.
146WASZCZUK ZbigniewGROT Białystok114nielicz.
147WITKOWSKI TomaszSAGITTARIUS Piątnica64nielicz.
148WOŹNIUK JerzySZWADRON Białystok149116nielicz.
149ZABORSKI PawełSZWADRON Białystok115nielicz.
150ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica147nielicz.
151ZUBRYCKI WojciechSZWADRON Białystok99nielicz.
152ŻUKOWSKI MarcinLEGION WSCHODNI T. Kościelna150nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja Pcz 10z

L.p.Nazwisko i imięKlubSTYLUTMARKWIMAJCZELIPWRZPAŹLISGRUWynik Średni
1TROC MariuszKORMORAN Olsztyn95969594929495909795,75
2GROCHOWSKI StanisławSZWADRON Białystok899096949196849094,25
3TROC GrzegorzKORMORAN Olsztyn9290939096858893888793,50
4GROCHOWSKA-WOJTULEWICZ BarbaraSZWADRON Białystok919392928892,00
5BOROWSKI-BESZTA TomaszGROT Białystok7994939089,00
6GINSZT RomualdGROT Białystok8088929087,50
7CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok8875888677857886,75
8OSTASZEWSKI MarekSZWADRON Białystok7383898382,00
9PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok728676877678776782,00
10BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok8278ze766976,25
11KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok77666674747374,50
12KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok5337375134607660,00
13ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok62373139203543,25
14ADAMCZYK WiesławWKW58nielicz.
15ANGIELCZYK DamianAMATOR Wrocław6nielicz.
16ANIŚKO BogusławIPN Białystok42nielicz.
17ANTYCHOWICZ JarosławK-15 Halickie80nielicz.
18BACZAR PiotrSZWADRON Białystok83nielicz.
19BARANOWSKI RafałSAGITTARIUS Piątnica30nielicz.
20BĄBCZYŃSKI KamilLEGION WSCHODNI T. Kościelna5758nielicz.
21BĄBCZYŃSKI SebastianLEGION WSCHODNI T. Kościelna5144nielicz.
22BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok889176nielicz.
23BOHDANOWICZ PiotrGROT Białystok79nielicz.
24BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie2037nielicz.
25BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie6nielicz.
26BORUCKI DanielNTS Warszawa31nielicz.
27BORYSIUK WojciechK-15 Halickie35nielicz.
28BURZYŃSKI MaciejCOMBAT SHOOTING Knyszyn90nielicz.
29CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok19nielicz.
30CHARKIEWICZ KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica9nielicz.
31CIELOSZCZYK RobertGROT Białystok71nielicz.
32CZARNOCKI JerzyKŻR SAJGA Białystok80nielicz.
33DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok17nielicz.
34GIRO KrzysztofK-15 Halickie567459nielicz.
35GODLEWSKI KarolGROT Białystok919289nielicz.
36GRYGOTOWICZ MarekSZWADRON Białystok45nielicz.
37JABŁOŃSKI DariuszSZWADRON Białystok847987nielicz.
38JANIUCIK JoannaK-15 Halickie20nielicz.
39JANUCIK TomaszK-15 Halickie43nielicz.
40JASTRZĄB ZbigniewCLUB 308 Białystok18nielicz.
41JURKUN PawełSZWADRON Białystok14nielicz.
42KACZMAREK StanisławKALIBER Białystok77nielicz.
43KARNA DominikaK-15 Halickie5149nielicz.
44KARNY KrzysztofK-15 Halickie775658nielicz.
45KIERCEL PiotrGROT Białystok8468nielicz.
46KIERMAN Andrzej JacekSZWADRON Białystok2812nielicz.
47KOCHAN KatarzynaGROT Białystok86nielicz.
48KOMAR ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica25nielicz.
49KOWALCZYK KamilGROT Białystok5958nielicz.
50KOŻAN AnnaGROT Białystok78nielicz.
51KULESZA AntoniSZWADRON Białystok6751nielicz.
52LOTSMANOV VitalyGROT Białystok294nielicz.
53LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok68nielicz.
54ŁAZEWSKI TomaszGROT Białystok86nielicz.
55MARCŃCZYK TomaszGROT Białystok6962nielicz.
56MARKOWSKI ŁukaszKŻR SAJGA Białystok51nielicz.
57MATEJAK MarcinLEGIA Warszaswa45nielicz.
58MATUSZCZAK PiotrCLUB 308 Białystok43nielicz.
59MATUSZELAŃSKA TatianaSZWADRON Białystok60nielicz.
60MĘŻYNSKI RafałSZWADRON Białystok808277nielicz.
61MICHNICZ DariuszIPN Białystok17nielicz.
62MIELECH MateuszLEGION WSCHODNI T.Kościelna26nielicz.
63MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok4831nielicz.
64MISEJUK Zbigniew9mm Białystok6669nielicz.
65MURASZEWSKI MirosławSZWADRON Białystok0nielicz.
66MYSTKOWSKI LechSZWADRON Białystok36nielicz.
67NIKITIUK JanGROT Białystok4625nielicz.
68OKSZTEL PiotrGROT Białystok68nielicz.
69OPĘCHOWSKI KrzysztofOBROŃCA Troszyn90nielicz.
70OSTROWSKI BartoszSZWADRON Białystok76nielicz.
71OŚWIECIŃSKI PiotrSZWADRON Białystok68nielicz.
72PASEK DariuszIPN Białystok88nielicz.
73PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok8382nielicz.
74POLKOWSKI WojciechSZWADRON Białystok16nielicz.
75POPŁAWSKI StanisławGROT Białystok46nielicz.
76PÓŁTORAK PawełLEGION WSCHODNI T. Kościelna80nielicz.
77PRAGA TomaszKALIBER Białystok66nielicz.
78PROLEJKO TadeuszSZWADRON Białystok7nielicz.
79PUSZKO RadosławKORMORAN Olsztyn81nielicz.
80ROGOWSKI FilipSZWADRON Białystok25nielicz.
81ROMANIUK PawełCLUB 308 Białystok10nielicz.
82RYBACZYK PiotrNTS Warszawa28nielicz.
83SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok55nielicz.
84SANCZENKO MichałSAGITTARIUS Piątnica30nielicz.
85SAROSIEK MichałGROT Białystok88nielicz.
86SAWICKI LeszekK-15 Halickie33nielicz.
87SIEMIENIUK AleksanderIPN Białystok65nielicz.
88SKALSKI KrzysztofSZWADRON Białystok55nielicz.
89SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok032nielicz.
90SKOBODZIŃSKI MariuszSZWADRON Białystok3258nielicz.
91SKORUPSKI MarekSZWADRON Białystok55nielicz.
92SŁOMSKI StanisławSZWADRON Białystok5950nielicz.
93SOLNICZEK GrzegorzKŻR SAJGA Białystok74nielicz.
94SZAWLUK AnnaSZWADRON Białystok40nielicz.
95SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok55nielicz.
96SZPAKOWICZ WIESŁAWGROT Białystok375521nielicz.
97WALENDZIUK WojciechGROT Białystok19nielicz.
98WALENDZIUK KatarzynaGROT Białystok4nielicz.
99WALENDZIUK WojciechGROT Białystok52nielicz.
100WASZCZUK BartoszSZWADRON Białystok86nielicz.
101WASZCZUK KarolSZWADRON Białystok62nielicz.
102WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok82nielicz.
103WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok51nielicz.
104WITKOWSKI TomaszSAGITTARIUS Piątnica30nielicz.
105WOJTKIEWICZ RafałCOMBAT SHOOTING Knyszyn37nielicz.
106WOŹNIUK JerzySZWADRON Białystok85nielicz.
107ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica50nielicz.
108ŻUKOWSKI MarcinLEGION WSCHODNI T. Kościelna45nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja Pcz 10d 2R

L.p.Nazwisko i imięKlubSTYLUTMARKWIMAJCZELIPWRZPAŹLISGRUWynik Średni
1WOROSZYŁ MariuszSZWADRON Białystok78868389887671586986,50
2BOROWSKI-BESZTA TomaszGROT Białystok8093868485,75
3POPŁAWSKI StanisławGROT Białystok8872848377747383,00
4PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok76878470807776708082,75
5CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok857264807083708182,25
6KRAWCZUK PiotrSZWADRON Białystok7480857578,50
7KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok7585707461717677,50
8SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok6771648376806377,50
9WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok657868453476726873,50
10ANTYCHOWICZ JarosławK-15 Halickie7279796273,00
11WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok724469644476686171,25
12ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok616956576979651370,50
13DĄBROWSKI TomaszGROT Białystok6076657569,00
14KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok7252376465695467,50
15SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok4854676859,25
16CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok4066723854,00
17KIREJCZYK MieczysławGROT Białystok395853494150,25
18MYSTKOWSKI LechSZWADRON Białystok5533406548,25
19KIERMAN AndrzejSZWADRON Białystok412670512547,00
20KULIKOWSKI AdamSZWADRON Białystok2845674145,25
21SADOWSKI AdamSZWADRON Białystok255060321541,75
22BUJNICKI StanisławSZWADRON Białystok392027202527,75
23ANGIELCZYK DamianAMATOR Wrocław1nielicz.
24BANEL MaciejGROT Białystok6649nielicz.
25BANKIEWICZ ArkadiuszGROT Białystok75nielicz.
26BARANOWSKI RafałSAGITTARIUS Piątnica46nielicz.
27BĄBCZYŃSKI KamilLEGION WSCHODNI T. Kościelna61nielicz.
28BĄBCZYŃSKI SebastianLEGION WSCHODNI T. Kościelna27nielicz.
29BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok938388nielicz.
30BIELAWIEC ZbigniewLEGION WSCHODNI T. Kościelna42nielicz.
31BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok70nielicz.
32BOBOWIK BeataLEGIN WSCHODNI8nielicz.
33BOKŁAHO PiotrK-15 Halickie1812nielicz.
34BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie1nielicz.
35BOŁTRUCZUK ZbigniewSZWADRON Białystok4640nielicz.
36BORODA KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica38nielicz.
37BORUCKI DanielNTS Warszawa50nielicz.
38BORYS Paweł59nielicz.
39BORYSIUK WojciechK-15 Halickie45nielicz.
40BUNIAK MartaKALIBER Białystok28nielicz.
41BURAK AdamK-15 Halickie746671nielicz.
42CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok48956nielicz.
43CHAŃKO KrzysztofSZWADRON Białystok7054nielicz.
44CHARKIEWICZ KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica37nielicz.
45CHMIELEWSKI PatrykK-15 Halickie59nielicz.
46CIERESZKO MarcinKALIBER Białystok75nielicz.
47CZAPLICKI AndrzejGROT Białystok64nielicz.
48CZARNECKI MirosławSZWADRON Białystok30nielicz.
49CZECZOT PiotrSAGITTARIUS Piatnica33nielicz.
50DEBIROU TuralLO WSAP4nielicz.
51DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok6725nielicz.
52DOBRYNIEWSKI JacekSAGITTARIUS Piątnica68nielicz.
53FIEDORUK AdrianCLUB 308 Białystok55nielicz.
54GALICKI Cezary37nielicz.
55GIENIUSZ ŁukaszSZWADRON Białystok14nielicz.
56GIRO KrzysztofK-15 Halickie666583nielicz.
57GOŁĘBIOWSKI MarekGROT Białystok1648nielicz.
58GROCHOWSKI TomaszSZWADRON Białystok648271nielicz.
59GRYGOTOWICZ MarekSZWADRON Białystok75nielicz.
60GUDEL Dawid33nielicz.
61GUDEL Elżbieta20nielicz.
62GUZOWSKI PiotrSZWADRON Białystok3633nielicz.
63IWANIUK IreneuszGROT Białystok76nielicz.
64JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok24nielicz.
65JABŁOŃSKI DariuszSZWADRON Białystok928862nielicz.
66JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok42nielicz.
67JAKUBÓW PiotrSAGITTARIUS Piątnica13nielicz.
68JANIUCIK JoannaK-15 Halickie8nielicz.
69JANUCIK TomaszK-15 Halickie37nielicz.
70JASIULEWICZ JanuszSZWADRON Białystok46nielicz.
71JASTRZĄB ZbigniewCLUB 308 Białystok9nielicz.
72JURKUN PawełSZWADRON Białystok12nielicz.
73JURKUN PawełSZWADRON Białystok14nielicz.
74KACZMAREK StanisławKALIBER Białystok49nielicz.
75KARNA DominikaK-15 Halickie594054nielicz.
76KARNY KrzysztofK-15 Halickie745765nielicz.
77KARPIUK PawełGROT Białystok82nielicz.
78KARWEL ZdzisławSZWADRON Białystok632nielicz.
79KIERCEL PiotrGROT Białystok53nielicz.
80KOCHANOWICZ Adam9mm Białystok87nielicz.
81KOŁODZIEJSKA AnetaGROT Białystok8179nielicz.
82KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok6882nielicz.
83KOMAR ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica28nielicz.
84KORBUT TadeuszSZWADRON Białystok10nielicz.
85KOSSAKOWSKI RadosławGROT Białystok60nielicz.
86KOWALCZYK Bartłomiej9mm Białystok80nielicz.
87KOWALCZYK KamilGROT Białystok647770nielicz.
88KOŻAN AnnaGROT Białystok667672nielicz.
89KRAKÓWKA Andrzej6576nielicz.
90KRZEMIEŃ Tomasz38nielicz.
91KUCEJKO KrzysztofLEGIN WSCHODNI8383nielicz.
92KUCEJKO ZbigniewLEGIN WSCHODNI756467nielicz.
93KULION PiotrSZWADRON Białystok42nielicz.
94KURCZEWICZ TomaszGROT Białystok5nielicz.
95LIEDKE MarzenaSZWADRON Białystok661nielicz.
96LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok787971nielicz.
97ŁUPIŃSKI MarcinSZWADRON Białystok40nielicz.
98MARCŃCZYK TomaszGROT Białystok62nielicz.
99MASŁOWSKI AdamKALIBER Białystok82nielicz.
100MATEJAK MarcinLEGIA Warszawa48nielicz.
101MATUSZCZAK PiotrCLUB 308 Białystok38nielicz.
102MĘŻYŃSKI RafałSZWADRON Białystok8787nielicz.
103MIELECH MateuszLEGION WSCHODNI T.Kościelna25nielicz.
104MIERZWIŃSKI SylwesterK-15 Halickie447nielicz.
105MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok635238nielicz.
106MINTA MarcinK-15 Halickie1044nielicz.
107MISEJUK Zbigniew9mm Białystok7542nielicz.
108MISIEWICZ AdamKRECHOWIAK Augustów6159nielicz.
109MOCARSKI MariuszK-15 Halickie6654nielicz.
110MURASZKOWSKI Mirosław56253nielicz.
111NIEMYJSKI MariuszGROT Białystok44nielicz.
112NIKITIUK JanGROT Białystok2nielicz.
113NOWICKI DanielK-15 Halickie241762nielicz.
114OKSZTEL PiotrGROT Białystok76nielicz.
115OLSZEWSKI GrzegorzSAGITTARIUS Piątnica52nielicz.
116ORZEL Adam9mm Białystok89nielicz.
117OSTASZEWSKI MarekSZWADRON Białystok69nielicz.
118OSTROWSKI BartoszSZWADRON Białystok76nielicz.
119OŚWIECIŃSKI PiotrSZWADRON Białystok474371nielicz.
120PASZKO PiotrSZWADRON Białystok30nielicz.
121PIERZCHAŁO Krzysztof5nielicz.
122PIESZKO RafałSZWADRON Białystok4977nielicz.
123POLKOWSKI WojciechSZWADRON Białystok15nielicz.
124PROLEJKO TadeuszSZWADRON Białystok434nielicz.
125RADZISZEWSKI MirosławSZWADRON Białystok123516nielicz.
126ROGOWSKI FilipSZWADRON Białystok36nielicz.
127ROMANIUK PawełCLUB 308 Białystok24nielicz.
128RUCHLEWICZ MariuszGROT Białystok76nielicz.
129RUCHLEWICZ PiotrGROT Białystok63nielicz.
130RUDNICKI BartoszK-15 Halickie7980nielicz.
131RYBACZYK PiotrNTS Warszawa45nielicz.
132RZYMSKI GrzegorzSZWADRON Białystok657174nielicz.
133SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok70nielicz.
134SANCZENKO MichałSAGITTARIUS Piątnica33nielicz.
135SAWICKI LeszekK-15 Halickie77nielicz.
136SAWICKI LeszekK-15 Halickie71nielicz.
137SIELACHOWSKI KamilSZWADRON Białystok035nielicz.
138SIEŃKO GrzegorzK-15 Halickie6761nielicz.
139SKOBODZIŃSKI MariuszSZWADRON Białystok44nielicz.
140SKORUPSKI MarekSZWADRON Białystok69nielicz.
141SŁOMSKI StanisławSZWADRON Białystok8184nielicz.
142SMOLACZYK RobertSZWADRON Białystok55nielicz.
143SOKOLIK SebastianGROT Białystok61nielicz.
144SÓJKA MariuszSZWADRON Białystok75nielicz.
145SYLWANOWICZ AdrianSZWADRON Białystok828379nielicz.
146SYLWANOWICZ WłodzimierzSZWADRON Białystok573858nielicz.
147SZAWLUK AnnaSZWADRON Białystok4532nielicz.
148SZPAKOWICZ WIESŁAWGROT Białystok506265nielicz.
149SZUMIŃSKA AgnieszkaCLUB 308 Białystok0nielicz.
150SZYMAŃSKI ŁukaszK-15 Halickie2819nielicz.
151ŚNIECIŃSKI PawełSZWADRON Białystok886985nielicz.
152WALENDZIUK KatarzynaGROT Białystok294248nielicz.
153WASZCZUK BartoszSZWADRON Białystok57nielicz.
154WASZCZUK KarolSZWADRON Białystok80nielicz.
155WOJTECKI WojciechSZWADRON Białystok28nielicz.
156WOLFARD KrzysztofGROT Białystok47nielicz.
157WOŹNIUK JerzySZWADRON Białystok85nielicz.
158WRONA PiotrGROT Białystok54nielicz.
159WYSOCKI StefanSZWADRON Białystok31nielicz.
160ZABORSKI PawełSZWADRON Białystok11nielicz.
161ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica85nielicz.
162ZUBRYCKI WojciechSZWADRON Białystok7752nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja Pcz 10z

L.p.Nazwisko i imięKlubSTYLUTMARKWIMAJCZELIPWRZPAŹLISGRUWynik Średni
1GROCHOWSKI StanisławSZWADRON Białystok98919093919193,25
2TROC GrzegorzKORMORAN Olsztyn8890949197908593,00
3TROC MariuszKORMORAN Olsztyn78898684808987,00
4PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok797980897571898585,75
5KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok84206887624675,25
6BOROWSKI-BESZTA TomaszGROT Białystok7887904274,25
7KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok548553638471,50
8DĄBROWSKI TomaszGROT Białystok7180605767,00
9ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok912152014,00
10ANTYCHOWICZ JarosławK-15 Halickie804585nielicz.
11CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok676478nielicz.
12SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok352431nielicz.
13ADAMCZYK WiesławWKW37nielicz.
14ANIŚKO BogusławIPN Białystok23nielicz.
15BACZAR PiotrSZWADRON Białystok64nielicz.
16BARANOWSKI RafałSAGITTARIUS Piątnica32nielicz.
17BĄBCZYŃSKI KamilLEGION WSCHODNI T. Kościelna5565nielicz.
18BĄBCZYŃSKI SebastianLEGION WSCHODNI T. Kościelna347nielicz.
19BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok69nielicz.
20BOHDANOWICZ PiotrGROT Białystok66nielicz.
21BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie32nielicz.
22BURZYŃSKI MaciejCOMBAT SHOOTING Knyszyn65nielicz.
23CHARKIEWICZ KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica13nielicz.
24CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok79nielicz.
25CIELOSZCZYK RobertGROT Białystok61nielicz.
26CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok3334nielicz.
27CZARNOCKI JerzyKŻR SAJGA Białystok35nielicz.
28DOBRYNIEWSKI JacekSAGITTARIUS Piątnica67nielicz.
29FIEDORUK AdrianCLUB 308 Białystok62nielicz.
30GIRO KrzysztofK-15 Halickie82nielicz.
31GODLEWSKI KarolGROT Białystok76nielicz.
32GRYGOTOWICZ MarekSZWADRON Białystok9nielicz.
33IWANIUK IreneuszGROT Białystok62nielicz.
34KARNY KrzysztofK-15 Halickie8576nielicz.
35KIERCEL PiotrGROT Białystok8054nielicz.
36KOCHAN KatarzynaGROT Białystok53nielicz.
37KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok7857nielicz.
38KOMAR ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica44nielicz.
39KULESZA AntoniSZWADRON Białystok74nielicz.
40LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok45nielicz.
41ŁAZEWSKI TomaszGROT Białystok51nielicz.
42MARCIŃCZYK TomaszGROT Białystok61nielicz.
43MARKOWSKI ŁukaszKŻR SAJGA Białystok33nielicz.
44MASŁOWSKI AdamKALIBER Białystok48nielicz.
45MASZKOWSKI GrzegorzSZWADRON Białystok78nielicz.
46MATUSZCZAK PiotrCLUB 308 Białystok41nielicz.
47MICHNICZ DariuszIPN Białystok16nielicz.
48MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok32nielicz.
49OPĘCHOWSKI KrzysztofOBROŃCA Troszyn80nielicz.
50ORZEL Adam9mm Białystok83nielicz.
51OSTROWSKI BartoszSZWADRON Białystok9168nielicz.
52OŚWIECIŃSKI PiotrSZWADRON Białystok20nielicz.
53PASEK DariuszIPN Białystok53nielicz.
54POPŁAWSKI StanisławGROT Białystok16nielicz.
55PÓŁTORAK PawełLEGION WSCHODNI T. Kościelna25nielicz.
56PUSZKO RadosławKORMORAN Olsztyn58nielicz.
57ROMANIUK PawełCLUB 308 Białystok47nielicz.
58RUCHLEWICZ MariuszGROT Białystok73nielicz.
59RUCHLEWICZ PiotrGROT Białystok72nielicz.
60RUDNICKI BartoszK-15 Halickie76nielicz.
61SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok56nielicz.
62SAROSIEK MichałGROT Białystok70nielicz.
63SIEMIENIUK AleksanderIPN Białystok15nielicz.
64SKOBODZIŃSKI MariuszSZWADRON Białystok4827nielicz.
65SMOLACZYK RobertSZWADRON Białystok0nielicz.
66SOKOLIK SebastianGROT Białystok53nielicz.
67SOLNICZEK GrzegorzKŻR SAJGA Białystok28nielicz.
68SÓJKA MariuszSZWADRON Białystok40nielicz.
69WALENDZIUK WojciechGROT Białystok21nielicz.
70WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok22nielicz.
71WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok33nielicz.
72WITKOWSKI TomaszSAGITTARIUS Piątnica16nielicz.
73WOJTKIEWICZ RafałCOMBAT SHOOTING Knyszyn54nielicz.
74WOROSZYŁ MariuszSZWADRON Białystok35nielicz.
75ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica87nielicz.
76ŻUKOWSKI MarcinLEGION WSCHODNI T. Kościelna12nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja Kdw 10 l

L.p.Nazwisko i imięKlubSTYLUTMARKWIMAJCZELIPWRZPAŹLISGRUWynik Średni
1MĘŻYNSKI RafałSZWADRON Białystok93969593919895,50
2NITKIEWICZ JacekSAGITTARIUS Piątnica748676888382838285,00
3KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok888883748084,75
4TROC GrzegorzKORMORAN Olsztyn86738284727284838284,25
5TROC MariuszKORMORAN Olsztyn8383818681728083,25
6GINSZT RomualdGROT Białystok8973828381,75
7KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok387370687772,00
8WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok766861716171576471,50
9SOKOLIK SebastianGROT Białystok7076566466,50
10KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok3964386757676565,75
11WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok6949576561615164,00
12KIREJCZYK MieczysławGROT Białystok7065505760,50
13KULIKOWSKI AdamSZWADRON Białystok3869597259,50
14CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok5068655258,75
15PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok5534697257,50
16SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok5651455157376156,25
17SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok4269565756,00
18TICHONIUK RafałK-15 Halickie5743485651,00
19BOŁTRUCZUK ZbigniewSZWADRON Białystok5157494550,50
20ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok153526383333,00
21ANGIELCZYK DamianAMATOR Wrocław23nielicz.
22BANEL MaciejGROT Białystok48nielicz.
23BANKIEWICZ ArkadiuszGROT Białystok74nielicz.
24BARANOWSKI RafałSAGITTARIUS Piątnica49nielicz.
25BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok634964nielicz.
26BIELAWIEC ZbigniewLEGION WSCHODNI T.Kościelna47nielicz.
27BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok69ze6359nielicz.
28BOBOWIK BeataLEGION WSCHODNI T.Kościelna39nielicz.
29BOKŁAHO PiotrK-15 Halickie5736nielicz.
30BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie35nielicz.
31BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie21nielicz.
32BOROWSKI-BESZTA TomaszGROT Białystok5869nielicz.
33BORUCKI DanielNTS Warszawa44nielicz.
34BORYS Paweł45nielicz.
35BORYSIUK WojciechK-15 Halickie54nielicz.
36BUJNICKI StanisławSZWADRON Białystok553863nielicz.
37BUNIAK MartaKALIBER Białystok30nielicz.
38BURAK AdamK-15 Halickie4261nielicz.
39CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok535258nielicz.
40CHARKIEWICZ KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica41nielicz.
41CHMIELEWSKI PatrykK-15 Halickie45nielicz.
42CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok3864nielicz.
43DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok44nielicz.
44DOBRYNIEWSKI JacekSAGITTARIUS Piątnica76nielicz.
45GALICKI Cezary38nielicz.
46GIENIUSZ ŁukaszSZWADRON Białystok49nielicz.
47GIRO KrzysztofK-15 Halickie716566nielicz.
48GOŁĘBIOWSKI MarekGROT Białystok36nielicz.
49GROCHOWSKA-WOJTULEWICZ BarbaraSZWADRON Białystok8061nielicz.
50GROCHOWSKI StanisławSZWADRON Białystok889389nielicz.
51GROCHOWSKI TomaszSZWADRON Białystok35nielicz.
52GRYGOTOWICZ MarekSZWADRON Białystok66nielicz.
53GUZOWSKI PiotrSZWADRON Białystok3930nielicz.
54IWANIUK IreneuszGROT Białystok62nielicz.
55JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok43nielicz.
56JABŁOŃSKI DariuszSZWADRON Białystok6980nielicz.
57JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok54nielicz.
58JAKUBÓW PiotrSAGITTARIUS Piątnica42nielicz.
59JANIUCIK JoannaK-15 Halickie33nielicz.
60JANUCIK TomaszK-15 Halickie44nielicz.
61JASIULEWICZ JanuszSZWADRON Białystok79nielicz.
62JASTRZĄB ZbigniewCLUB 308 Białystok20nielicz.
63JURKUN PawełSZWADRON Białystok28nielicz.
64KARPIUK PawełGROT Białystok73nielicz.
65KIERCEL PiotrGROT Białystok615551nielicz.
66KIERMAN AndrzejSZWADRON Białystok45nielicz.
67KOCHANOWICZ Adam9mm Białystok55nielicz.
68KOŁODZIEJSKA AnetaGROT Białystok55nielicz.
69KOMAR ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica1734nielicz.
70KOSSAKOWSKI RadosławGROT Białystok38nielicz.
71KOWALCZYK Bartłomiej9mm Białystok57nielicz.
72KOWALCZYK KamilGROT Białystok28nielicz.
73KOŻAN AnnaGROT Białystok6658nielicz.
74KUCEJKO ZbigniewLEGION WSCHODNI T.Kościelna3657nielicz.
75KULESZA AntoniSZWADRON Białystok71nielicz.
76KULION PiotrSZWADRON Białystok10nielicz.
77KURCZEWICZ TomaszGROT Białystok76nielicz.
78LIEDKIE MarzenaSZWADRON Białystok3642nielicz.
79LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok17nielicz.
80ŁUPIŃSKI MarcinSZWADRON Białystok52nielicz.
81MARCŃCZYK TomaszGROT Białystok66nielicz.
82MASŁOWSKI AdamKALIBER Białystok75nielicz.
83MASZKOWSKI GrzegorzSZWADRON Białystok45nielicz.
84MATEJAK MarcinLEGIA Warszaswa33nielicz.
85MATUSZCZAK PiotrCLUB 308 Białystok40nielicz.
86MIELECH MateuszLEGION WSCHODNI T.Kościelna79nielicz.
87MIERZWIŃSKI SylwesterK-15 Halickie3762nielicz.
88MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok1538nielicz.
89MINTA MarcinK-15 Halickie38nielicz.
90MISIEJUK Zbigniew9mm Białystok45nielicz.
91MISIEWICZ AdamKRECHOWIAK Augustów4248nielicz.
92MOCARSKI MariuszK-15 Halickie3nielicz.
93MYSTKOWSKI LechSZWADRON Białystok5033nielicz.
94NIEMYJSKI MariuszGROT Białystok38nielicz.
95NOWICKI DanielK-15 Halickie5855nielicz.
96OKSZTEL PiotrGROT Białystok5262nielicz.
97OLSZEWSKI GrzegorzSAGITTARIUS Piątnica70nielicz.
98ORZEL Adam9mm Białystok62nielicz.
99OSTASZEWSKI MarekSZWADRON Białystok6962nielicz.
100OŚWIECIŃSKI PiotrSZWADRON Białystok5059nielicz.
101PASZKO PiotrSZWADRON Białystok63nielicz.
102PAWEŁKO ŁukaszK-15 Halickie47nielicz.
103PIERZCHAŁO Krzysztof38nielicz.
104PIESZKO RafałSZWADRON Białystok62nielicz.
105POLKOWSKI WojciechSZWADRON Białystok26nielicz.
106PROLEJKO TadeuszSZWADRON Białystok3855nielicz.
107RADZISZEWSKI MirosławSZWADRON Białystok40430nielicz.
108ROGOWSKI FilipSZWADRON Białystok57nielicz.
109ROMANIUK PawełCLUB 308 Białystok55nielicz.
110RUCHLEWICZ PiotrGROT Białystok75nielicz.
111RUDNICKI BartoszK-15 Halickie64nielicz.
112RYBACZYK PiotrNTS Warszawa46nielicz.
113SADOWSKI AdamK-15 Halickienielicz.
114SAWICKI LeszekK-15 Halickie47nielicz.
115SIELACHOWSKI KamilSZWADRON Białystok6450nielicz.
116SIEŃKO GrzegorzK-15 Halickie7266nielicz.
117SKOBODZIŃSKI MariuszSZWADRON Białystok24nielicz.
118SKORUPSKI MarekSZWADRON Białystok65nielicz.
119SMOLACZYK RobertSZWADRON Białystok59nielicz.
120SÓJKA MariuszSZWADRON Białystok47nielicz.
121SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok565355nielicz.
122SZPAKOWICZ WIESŁAWGROT Białystok294176nielicz.
123SZUMIŃSKA AgnieszkaCLUB 308 Białystok33nielicz.
124SZYMAŃSKI ŁukaszK-15 Halickie4444nielicz.
125ŚNIECIŃSKI PawełSZWADRON Białystok6163nielicz.
126ŚREDZIŃSKI GrzegorzK-15 Halickie2849nielicz.
127WALENDZIUK KatarzynaSZWADRON Białystok1532nielicz.
128WALENDZIUK WojciechGROT Białystok31nielicz.
129WASZCZUK BartoszSZWADRON Białystok38nielicz.
130WASZCZUK KarolSZWADRON Białystok48nielicz.
131WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok58nielicz.
132WOŹNIUK JerzySZWADRON Białystok83nielicz.
133WRONA PiotrGROT Białystok65nielicz.
134ZABORSKI PawełSZWADRON Białystok47nielicz.
135ZUBRYCKI WojciechSZWADRON Białystok8nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja S7

L.p.Nazwisko i imięKlubSTYLUTMARKWIMAJCZELIPWRZPAŹLISGRUWynik Średni
1SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok5667446261606664,00
2GROCHOWSKI StanisławSZWADRON Białystok616065646363,25
3PIASKOWSKI KrzysztofSZWADRON Białystok526267495859516162,25
4GINSZT RomualdGROT Białystok5561565657,00
5WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok574936594749485855,75
6WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok555545325937475255,25
7WOROSZYŁ MariuszSZWADRON Białystok47555742555455,25
8KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok3539515849505553,50
9BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok5935495248,75
10CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok4026476043,25
11KIERMAN AndrzejSZWADRON Białystok284643334341,25
12SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok4343472740,00
13BUJNICKI StanisławSZWADRON Białystok273940373938,75
14SADOWSKI AdamSZWADRON Białystok2447363234,75
15CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok44592821,50
16ANGIELCZYK DamianAMATOR Wrocław6nielicz.
17ANTYCHOWICZ JarosławK-15 Halickie4455nielicz.
18ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok03237nielicz.
19BANEL MaciejGROT Białystok4451nielicz.
20BARANOWSKI RafałSAGITTARIUS Piątnica37nielicz.
21BARTCZAK MajaKALIBER Białystok16nielicz.
22BĄBCZYŃSKI KamilLEGION WSCHODNI T.Kościelna28nielicz.
23BĄBCZYŃSKI SebastianLEGION WSCHODNI T.Kościelna41nielicz.
24BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok563963nielicz.
25BOKŁAHO PiotrK-15 Halickie3145nielicz.
26BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie40nielicz.
27BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie463651nielicz.
28BORODA KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica5nielicz.
29BORUCKI DanielNTS Warszawa31nielicz.
30BORYS Paweł0nielicz.
31BORYSIUK WojciechK-15 Halickie48nielicz.
32BURAK AdamK-15 Halickie4960nielicz.
33CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok511148nielicz.
34CHAŃKO KrzysztofSZWADRON Białystok5053nielicz.
35CHARKIEWICZ KrzysztofSAGITTARIUS Piątnica34nielicz.
36CHMIELEWSKI PatrykK-15 Halickie34nielicz.
37CIERESZKO MarcinKALIBER Białystok40nielicz.
38CZARNECKI MirosławSZWADRON Białystok38nielicz.
39DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok45nielicz.
40DOBRYNIEWSKI JacekSAGITTARIUS Piątnica54nielicz.
41FIEDORUK AdrianCLUB 308 Białystok53nielicz.
42GINSZT Eliasz5256nielicz.
43GIRO KrzysztofK-15 Halickie413724nielicz.
44GOŁĘBIOWSKI MarekGROT Białystok1453nielicz.
45GROCHOWSKA-WOJTULEWICZ BarbaraSZWADRON Białystok5557nielicz.
46GROCHOWSKI TomaszSZWADRON Białystok35nielicz.
47GUDEL Dawid54nielicz.
48GUDEL Elżbieta21nielicz.
49GUZOWSKI PiotrSZWADRON Białystok4651nielicz.
50IWANIUK IreneuszGROT Białystok59nielicz.
51JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok4927nielicz.
52JAKUBÓW PiotrSAGITTARIUS Piątnica12nielicz.
53JANIUCIK JoannaK-15 Halickie3nielicz.
54JANUCIK TomaszK-15 Halickie37nielicz.
55JASTRZĄB ZbigniewCLUB 308 Białystok38nielicz.
56JUCHIMOWICZ TomaszKALIBER Białystok38nielicz.
57JURKUN PawełSZWADRON Białystok834nielicz.
58KARNA DominikaK-15 Halickie5541nielicz.
59KARNY KrzysztofK-15 Halickie545457nielicz.
60KARPIUK PawełGROT BiałystokZERnielicz.
61KIERCEL PiotrGROT Białystok50nielicz.
62KLUKOWSKI MarkSZWADRON Białystok57nielicz.
63KOŁODZIEJSKA AnetaGROT Białystok5051nielicz.
64KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok596254nielicz.
65KOMAR ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica1020nielicz.
66KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok5140nielicz.
67KOSSAKOWSKI RadosławGROT Białystok43nielicz.
68KOŻAN AnnaGROT Białystok5651nielicz.
69KRAWCZUK PiotrSZWADRON Białystok51nielicz.
70KRZEMIEŃ Tomasz36nielicz.
71KUCEJKO KrzysztofLEGIN WSCHODNI5251nielicz.
72KUCEJKO ZbigniewLEGIN WSCHODNI2331nielicz.
73KULIKOWSKI AdamSZWADRON Białystok3644nielicz.
74KULION PiotrSZWADRON Białystok12nielicz.
75KURCZEWICZ TomaszGROT Białystok44nielicz.
76LIEDKE MarzenaSZWADRON Białystok1932nielicz.
77LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok404550nielicz.
78ŁUPIŃSKI MarcinSZWADRON Białystok26nielicz.
79MASŁOWSKI AdamKALIBER Białystok17nielicz.
80MASZKOWSKI GrzegorzSZWADRON Białystok6850nielicz.
81MATEJAK MarcinLEGIA Warszawa29nielicz.
82MATUSZCZAK PiotrCLUB 308 Białystok34nielicz.
83MATUSZELAŃSKA TatianaSZWADRON Białystok5745nielicz.
84MIELECH MateuszLEGION WSCHODNI T.Kościelna59nielicz.
85MIERZWIŃSKI SylwesterK-15 Halickie4055nielicz.
86MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok503155nielicz.
87MINTA MarcinK-15 Halickie1940nielicz.
88MISEJUK Zbigniew9mm Białystok41nielicz.
89MISIEJUK Zbigniew9mm Białystok24nielicz.
90MISIEWICZ AdamKRECHOWIAK Augustów3533nielicz.
91MOCARSKI MariuszK-15 Halickie53nielicz.
92MYSTKOWSKI LechSZWADRON Białystok1127nielicz.
93NIEMYJSKI MariuszGROT Białystok49nielicz.
94NIKITIUK JanGROT Białystok3536nielicz.
95NOWICKI DanielK-15 Halickie511633nielicz.
96OLSZEWSKI GrzegorzSAGITTARIUS Piątnica44nielicz.
97OSTROWSKI BartoszSZWADRON Białystok45nielicz.
98OŚWIECIŃSKI PiotrSZWADRON Białystok4429nielicz.
99PASZKO PiotrSZWADRON Białystok29nielicz.
100PAWEŁKO ŁukaszK-15 Halickie24nielicz.
101POLKOWSKI WojciechSZWADRON Białystok379nielicz.
102PROLEJKO TadeuszSZWADRON Białystok4112nielicz.
103RADZISZEWSKI MirosławSZWADRON Białystok33nielicz.
104ROGOWSKI FilipSZWADRON Białystok55nielicz.
105ROMANIUK PawełCLUB 308 Białystok33nielicz.
106RUCHLEWICZ MariuszGROT Białystok52nielicz.
107RUCHLEWICZ PiotrGROT Białystok56nielicz.
108RUDNICKI BartoszK-15 Halickie6465nielicz.
109RYBACZYK PiotrNTS Warszawa28nielicz.
110SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok57nielicz.
111SAWICKI LeszekK-15 Halickie5355nielicz.
112SIELACHOWSKI KamilSZWADRON Białystok4810nielicz.
113SIEŃKO GrzegorzK-15 Halickie3844nielicz.
114SKOBODZIŃSKI MariuszSZWADRON Białystok26nielicz.
115SKORUPSKI MarekSZWADRON Białystok48nielicz.
116SMOLACZYK RobertSZWADRON Białystok48nielicz.
117SOKOLIK SebastianGROT Białystok50nielicz.
118SYLWANOWICZ AdrianSZWADRON Białystok425449nielicz.
119SYLWANOWICZ WłodzimierzSZWADRON Białystok475051nielicz.
120SZAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok57nielicz.
121SZPAKOWICZ WIESŁAWGROT Białystok355127nielicz.
122SZUMIŃSKA AgnieszkaCLUB 308 Białystok0nielicz.
123SZYMAŃSKI ŁukaszK-15 Halickie4348nielicz.
124ŚNIECIŃSKI PawełSZWADRON Białystok4360nielicz.
125ŚREDZIŃSKI GrzegorzK-15 Halickie2247nielicz.
126TICHONIUK RafałK-15 Halickie44nielicz.
127TICHONIUK RafałK-15 Halickie7nielicz.
128WALENDZIUK KatarzynaSZWADRON Białystok26nielicz.
129WALENDZIUK WojciechGROT Białystok43nielicz.
130WASZCZUK BartoszSZWADRON Białystok0nielicz.
131WOJTECKI WojciechSZWADRON Białystok594456nielicz.
132WOLFARD KrzysztofGROT Białystok51nielicz.
133WRONA PiotrGROT Białystok35nielicz.
134WYSOCKI StefanSZWADRON Białystok53nielicz.
135ZABORSKI PawełSZWADRON Białystok23nielicz.
136ZAJKO WaldemarSZWADRON Białystok47nielicz.
137ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica31nielicz.
138ZUBRYCKI WojciechSZWADRON Białystok4555nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja Kcz 10s

L.p.Nazwisko i imięKlubKWIMAJCZELIPWRZPAŹWynik Średni
1SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok916889848388,00
2CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok8888858687,33
3KRAWCZUK PiotrSZWADRON Białystok897578678182,67
4SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok8378767479,00
5SAWICKI LeszekK-15 Halickie74827978,33
6WOROSZYŁ MariuszSZWADRON Białystok8178724177,00
7BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok56768873,33
8SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok633570697872,33
9SYLWANOWICZ AdrianSZWADRON Białystok72766872,00
10SYLWANOWICZ WłodzimierzSZWADRON Białystok78686470,00
11CHUDZIŃSKI ZbigniewSZWADRON Białystok3675586967,33
12SIEŃKO GrzegorzK-15 Halickie76507567,00
13SADOWSKI AdamSZWADRON Białystok6131645961,33
14KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok38487756,33
15ŻACHOWSKI Wiesław47793453,33
16KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok8006548,33
17ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok32155634,33
18ZIELIŃSKI TomaszSZWADRON Białystok29134930,33
19JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok8183921,67
20ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok74nielicz.
21BĄBCZYŃSKI Kamil38nielicz.
22BĄBCZYŃSKI Sebastian0nielicz.
23BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok6379nielicz.
24BIERKO-CZAPLICKA Małgorzata0nielicz.
25BOCZOŃ AdamSZWADRON Białystok87nielicz.
26BOŁTROMIUK Paweł28nielicz.
27BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie58nielicz.
28BOŁTRUCZUK ZbigniewSZWADRON Białystok57nielicz.
29BORKOWSKI PawełGROT Białystok24nielicz.
30BORYS PAWEŁ29nielicz.
31BORYSIUK WojciechK-15 Halickie67nielicz.
32CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok73nielicz.
33CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok61nielicz.
34CZAPLICKI AndrzejSZWADRON Białystok47nielicz.
35CZARNECKI MirosławSZWADRON Białystok14nielicz.
36DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok1327nielicz.
37GÓRZĘDA MarekSZWADRON Białystok78nielicz.
38GROCHOWSKI StanisławSZWADRON Białystok8576nielicz.
39GROCHOWSKI TomaszSZWADRON Białystok5765nielicz.
40JABŁOŃSKI DariuszSZWADRON Białystok94nielicz.
41JURKUN PawełSZWADRON Białystok5nielicz.
42KARNA DominikaK-15 Halickie3475nielicz.
43KARNY KrzysztofK-15 Halickie553nielicz.
44KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok7379nielicz.
45KOWALCZYK KamilGROT Białystok24nielicz.
46LOTSMANOV VitalyGROT Białystok76nielicz.
47MĘŻYŃSKI RafałSZWADRON Białystok81nielicz.
48MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok71nielicz.
49MISIEWICZ AdamSZWADRON Białystok6963nielicz.
50NIKITIUK JanGROT Białystok40nielicz.
51NITKIEWICZ Jacek83nielicz.
52NOWICKI DanielK-15 Halickie55nielicz.
53OBLACEWICZ PiotrGROT Białystok5268nielicz.
54OLIFIER KonradSAGITTARIUS Piątnica48nielicz.
55OLIFIER PawełSAGITTARIUS Piątnica7270nielicz.
56OSTASZEWSKI MarekSZWADRON Białystok83nielicz.
57OSTROWSKI BartoszSZWADRON Białystok69nielicz.
58PACZYŃSKI Błażej7nielicz.
59PASZKOWSKI Dariusz80nielicz.
60PIESZKO RafałSZWADRON Białystok61nielicz.
61RADULSKI SławomirCOMBAT SHOOTING Knyszyn63nielicz.
62RUTKOWSKI PiotrKALIBER Białystok83nielicz.
63SAWICKI Damian0nielicz.
64SAWICKI Michał19nielicz.
65SKALSKI KrzysztofSZWADRON Białystok75nielicz.
66SÓJKA MariuszSZWADRON Białystok8585nielicz.
67WIŃSKI DanielSZWADRON Białystok0nielicz.
68WIŃSKI MarekSZWADRON Białystok81nielicz.
69WOJTECKI WojciechSZWADRON Białystok6272nielicz.
70WOŻNIUK JerzySZWADRON Białystok51nielicz.
71ZAJKO WaldemarSZWADRON Białystok45nielicz.
72ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica8683nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje trzy najlepsze wyniki

Klasyfikacja konkurencja Kcz 10l

L.p.Nazwisko i imięKlubKWIMAJCZELIPWRZPAŹWynik Średni
1CHMIELEWSKI PawełSZWADRON Białystok8278838784,00
2SAMSONOWICZ MaciejSZWADRON Białystok7278888483,33
3WOROSZYŁ MariuszSZWADRON Białystok738485480,67
4KOWALCZUK AlbertSZWADRON Białystok63756969,00
5SKIEPKO MichałSZWADRON Białystok72478166,67
6SZKLAROWICZ MaciejSZWADRON Białystok0647044,67
7ARTEMOWICZ PiotrSZWADRON Białystok3746233940,67
8ŻACHOWSKI WiesławSZWADRON Białystok1048721,67
9SADOWSKI AdamSZWADRON Białystok2820016,00
10JABŁOŃSKI WojciechSZWADRON Białystok2216012,67
11BĄBCZYŃSKI KamilLEGION WSCHODNI T.Kościelna35nielicz.
12BĄBCZYŃSKI SebastianLEGION WSCHODNI T.Kościelna60nielicz.
13BEDNARSKI PiotrSZWADRON Białystok59nielicz.
14BIENIEWSKI TadeuszSZWADRON Białystok73nielicz.
15BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie37nielicz.
16BOŁTROMIUK RomanK-15 Halickie64nielicz.
17BORYSIUK WojciechK-15 Halickie37nielicz.
18CHABERSKA MałgorzataSZWADRON Białystok5nielicz.
19CHMIELEWSKI PatrykK-15 Halickie32nielicz.
20CHUDZIŃSKI ZbigniewSZWADRON Białystok5668nielicz.
21CUDOWSKI StanisławSZWADRON Białystok76nielicz.
22DĘBEK WojciechSZWADRON Białystok14nielicz.
23GÓRZĘDA MarekSZWADRON Białystok597nielicz.
24GROCHOWSKI TomaszSZWADRON Białystok29nielicz.
25JURKUN PawełSZWADRON Białystok59nielicz.
26KARNA DominikaK-15 Halickie64nielicz.
27KARNY KrzysztofK-15 Halickie9nielicz.
28KOŁODZIEJSKI ZbigniewSZWADRON Białystok90nielicz.
29KONOPKA IreneuszSZWADRON Białystok7360nielicz.
30KRAWCZUK PiotrSZWADRON Białystok46nielicz.
31LOTSMANOV VitalyGROT Białystok40nielicz.
32LUBIŃSKI Mariusz9mm Białystok76nielicz.
33MĘŻYŃSKI RafałSZWADRON Białystok65nielicz.
34MIKUCKI IreneuszSZWADRON Białystok19nielicz.
35MISIEWICZ AdamKRECHOWSIAK Augustów20nielicz.
36NIKITIUK JanGROT Białystok0nielicz.
37NITKIEWICZ JacekSAGITTARIUS Piątnica88nielicz.
38NOWICKI DanielK-15 Halickie8nielicz.
39OLIFIER KonradSAGITTARIUS Piątnica60nielicz.
40OLIFIER PawełSAGITTARIUS Piątnica3849nielicz.
41OSTASZEWSKI MarekSZWADRON Białystok71nielicz.
42PASZKOWSKI DariuszSAGITTARIUS Piątnica84nielicz.
43PIESZKO RafałSZWADRON Białystok35nielicz.
44RADULSKI SławomirCOMBAT SHOOTING Knyszyn54nielicz.
45RUTKOWSKI PiotrKALIBER Białystok65nielicz.
46SAWICKI LeszekK-15 Halickie76nielicz.
47SIEŃKO GrzegorzK-15 Halickie2272nielicz.
48SÓJKA MariuszSZWADRON Białystok86nielicz.
49ZAJKO WaldemarSZWADRON Białystok44nielicz.
50ZIELIŃSKI TomaszSZWADRON Białystok58nielicz.
51ZRAJKOWSKI DanielSAGITTARIUS Piątnica7079nielicz.
Klasyfikacja indywidualna zawodników biorących udział w zawodach Podlaska Liga Strzelecka 2018 / wartość średnia obejmuje trzy najlepsze wyniki