Jesteśmy grupą ludzi pozytywnie zakręconych w kierunku kolekcjonerstwa i strzelectwa. Jesteśmy osobami, które łączy zamiłowanie do historii, kolekcjonerstwa, strzelectwa, przygody i naszego kraju.

Jest to nasza wspólna pasja.

Założyliśmy stowarzyszenie latem 2012 i próbujemy szerzej rozwijać swoje pasje. Kierunki rozwoju naszych pasji są różne, zależy jak komu czas i obowiązki pozwalają. Nie narzucamy ze swojej strony jakiś sztywnych ram. Wymagamy jednak od członków zaangażowania w życie stowarzyszenia.

W 2015 otworzyliśmy własną strzelnicę w Czarnej Białostockiej, a od roku 2017 nasze stowarzyszenie działa jako klub posiadający licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Szwadron to nie tylko broń. Zrzeszamy grupę ludzi o szerokich horyzontach. Nasze spotkania oraz wydarzenia np. zawody to doskonała okazja aby poznać wiele ciekawych osób i spróbować swoich sił w sztuce strzeleckiej.

Chcesz nas spotkać i poznać? Zapraszamy na nasze zawody strzeleckie Podlaska Liga Strzelecka, które odbywają się raz w miesiącu w drugą sobotę, a w okresie letnim także w drugą niedzielę miesiąca. Szczegółowy terminarz zawodów jest podany w „kalendarzu imprez”

 

Jesteśmy też na facebook, polub nas i bądź na bieżąco      FB SZWADRON