Od roku 2017 nasze stowarzyszenie działa jako klub posiadający licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Dzięki przynależności do sekcji strzeleckiej możesz realizować swoją pasję w strzelectwie sportowym.

Organizujemy zawody strzeleckie pod nazwą Podlaska Liga Strzelecka. Jest to największy na Podlasiu cykl zawodów strzeleckich. Zawody rozgrywane są w Białymstoku w strzelnicy sportowej firmy Hubertus, a w sezonie letnim część konkurencji i zawodów rozgrywa się na strzelnicy naszego stowarzyszenia w Czarnej Białostockiej. Terminy zawodów podane są w „kalendarzu imprez”

Dzięki przynależności do sekcji strzeleckiej możesz uzyskać patent strzelecki oraz licencję zawodniczą Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Po uzyskaniu patentu strzeleckiego i licencji zawodniczej PZSS oraz dzięki przynależności do stowarzyszenia, które posiada licencję klubową Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, a takim stowarzyszeniem jest nasza organizacja, możesz zrealizować swoje marzenia o rozwoju w strzelectwie sportowym oraz ubiegać się o powolnie na broń palną do celów sportowych. Pomożemy i wyjaśnimy całą procedurę związaną z uzyskaniem dokumentów i pozwoleniem na broń.

Organizujemy:

  • kursy przygotowawcze do egzaminu na patent,
  • kursy sędziego strzelectwa sportowego,
  • kursy na uprawnienie prowadzącego strzelanie,
  • treningi
  • szkolenia w strzelectwie sportowym, dynamicznym  i praktycznym
  • oraz inne szkolenia.

Prowadzimy własną strzelnicę ( tutaj możesz o niej poczytać) i jak będziesz posiadać uprawnienia porwadzącego strzelanie będziesz mógł z niej indywidualnie korzystać.

Spotykamy się na naszych zawodach Podlaska Liga Strzelecka raz w miesiącu w drugą sobotę, a w okresie letnim także w drugą niedzielę miesiąca, gdzie prezentujemy nasze możliwości strzeleckie, ale przede wszystkim dobrze i bezpiecznie bawimy się, realizując naszą pasję. Szczegółowy terminarz zawodów jest podany w „kalendarzu imprez”

Możesz tam nas spotkać, poznać i porozmawiać jak przystąpić do nas oraz także jak uzyskać pozwolenie na broń do celów sportowych i innych.

Jeżeli maszy pytania to możesz też z nami się skontaktować przez e-mail: biuro@szwadron.podlasie.pl

 

Jesteśmy też na facebook, polub nas i bądź na bieżąco      FB SZWADRON

 

Jak do nas dołączyć dowiesz się tutaj , a jakie obowiązują u nas zasady finansowe jest opisane tutaj.

Statut PSKS Szwadronw Białymstoku

Zapraszamy